25 травня на Малій сцені нашого театру відбувся звітний концерт мистецьких шкіл Кам’янського, який став завершаючим концертом Музичного абонемента 44-го театрального сезону – «ГАРМОНІЯ ТАЛАНТІВ».
Протягом сезону юні кам’янчани, які навчаються гри на музичних інструментах або вокалу, їх батьки, викладачі мистецьких шкіл і просто любителі музики відвідали в рамках Музичного абонемента п’ять концертних програм оркестру і солістів театру: “ЇЇ величність Скрипка”, “Українська музична палітра”, “Світ казок у музиці”, “Танці народів світу”, “На хвилі джазу”. В кожній програмі разом з професійними музикантами оркестру театру також брали участь і учні мистецьких шкіл. Виступаючи на одній сцені зі справжніми професіоналами юні музиканти та співаки набуваючи неоціненного виконавського досвіду.
І ось 25 травня вони вже самостійно вийшли на сцену і продемонстрували свої таланти. Тож завершаюча програма музичного абонемента, яка отримала промовисту назву «Гармонія талантів», стала яскравою і по справжньому цікавою кульмінацією плідної співпраці Театру ім. Лесі Українки з освітніми мистецькими закладами міста.
Всі глядачі, які цього сонячного дня завітали до Малої сцени Театру, тримали справжнє задоволення від бездоганного виконання всіх вокальних і музикальних номерів.