Вистава «LUV», яку ми покажемо на Основній сцені  20 жовтня – це своєрідний експеримент для нашого театру. Ця комедія, що поставлена за п’єсою відомого американського драматурга М’юррея Шизгала, уявляє собою мікс абсурдистського гумору, традиційної бродвейської комедії, класичного мюзиклу і навіть пантоміми з елементами клоунади. Тож тепер вам зрозуміло, чому ми вирішили віднести цю виставу до досить незвичного жанру – «карикатурна комедія».

Прем’єра вистави «LUV» відбулась наприкінці минулого театрального сезону і звісно, що ми хвилювались, коли вперше ставили її в репертуар, бо не знали, як приймуть її глядачі. Та зараз, судячи з їх реакції під час перегляду та оплесків, якими вони нагородили акторів після перших показів, можна зазначити, що попри незвичний жанр, комедія сподобалась нашим глядачам. Бо, по-перше, все що відбувається на сцені, це дійсно смішно, сама історія інтригує і кожен наступний крок її героїв неможливо передбачити, через нелогічність й навіть абсурдність їх вчинків.

Але водночас в цій виставі підіймаються досить серйозні питання і теми, які турбують кожну людину: складні стосунки з близькими людьми, незадоволеність собою і своїми досягненнями, пошук виходу зі скрутного становища. Ось і у героїв цієї історії накопичилося багато претензій і до оточення, і до себе, і до долі. Звісно, що їхні проблеми неможливо порівняти: хтось втратив сенс у житті, а комусь просто не вистачає яскравих вражень. І кожен з героїв намагається знайти свій вихід з цієї ситуації та звільнитись від проблем будь-яким, навіть кардинальним способом.

А ще ця історія, яка має  все ж таки щасливий фінал, вчить нас, що треба в першу чергу дорожити тим, що ти маєш, цінувати тих, хто знаходиться біля тебе «і в горі, і в радості», і бути готовим допомогти і словом, і ділом тих, хто цього дійсно потребує.

Запрошуємо всіх подивитись цю виставу 20 жовтня о 18:00 на Основній сцені Театру ім. Лесі Українки. Переконані, що вона сподобається всім глядачам.

Замовити квитки та отримати довідки можна за телефоном: (067) 638-14-09.