Є п’єси, котрі як цунамі прокочуються театральними підмостками світу, зриваючи бурхливі оплески глядачів різних національностей і різного віку. Одна з них – пікантна комедія  французького драматурга Марка Камолетті «Піжама на шістьох», яка у Книзі рекордів Гіннеса має титул довгожительки французької сцени. Саме за цією п’єсою в нашому театрі поставлено блискучу комедію «Гра у кохання» про непросте сімейне життя однієї французької родини.

Ця дотепна вистава, сповнена несподіваних курйозних ситуацій,   справжній подарунок для всіх поціновувачів легкої невибагливої розважальної драматургії. Комусь може здатися, що вчинки героїв  є екстравагантними, безглуздими, абсурдними, що всі їхні проблеми значно перебільшені, а ситуації, в які вони потрапляють, – неправдоподібні.  Але саме завдяки фарсовій гіперболізації проблем та іншим подібним прийомам вистава досягає своєї мети – розвеселити й розважити публіку.

Тому глядачі свідомо та із задоволенням приходять на «Гру в кохання» не для того, щоб замислюватися, робити якісь висновки та узагальнення, а для того, щоб відпочити, посміятися та підняти собі настрій. Хоча не виключено, що дехто з присутніх у залі, вдосталь насміявшись, все-таки зробить у пам’яті «зарубку» про те, що запрошувати додому коханку, в той час, коли законна дружина десь поїхала, – не дуже гарна ідея.

За сюжетом комедії, її герої, які спокусилися принадами легкої інтрижки на стороні, потрапляють у більш ніж делікатну ситуацію. Мрія Бернара про пікантне побачення в заміському будинку обертається багатолюдною вечіркою, оскільки сімейна пара, коханка чоловіка й коханець дружини – всі збираються під одним дахом. Тут кожному є що приховувати, тому всі вони намагаються приховати  свої справжні мотиви та почуття, але в результаті потрапляють у безглузді та смішні ситуації. Тепер усім учасникам цього любовного багатокутника  доведеться виявити неабияку спритність і кмітливість, щоб знайти вихід із практично безвихідної ситуації.

Стати свідками цих спроб і дізнатись до чого вони приведуть ви зможете 28 червня, о 18:00 на Основній сцені нашого театру.

Обов’язково приходьте – буде весело