13 жовтня на Новій сцені театру ми покажемо глядачам виставу «Кайдашева сім’я» за повістю класика української літератури Івана Семеновича Нечуя-Левицького. Жанр цієї вистави, «комедія з елементами суму», якнайкраще підходить для ілюстрації непростого життя родини Кайдашів, в якому є багато як комічних, так і трагічних моментів. Дійсно, протягом всієї вистави глядачі щиро сміються, спостерігаючи, як стара Кайдашиха намагається командувати молодими та норовливими невістками, а ті, своєю чергою, сперечаються між собою через Кайдашеву спадщину. Але після перегляду вистави у більшості з присутніх у залі на душі стає трохи сумно, через те, що найближчі й найрідніші люди, замість того, щоб підтримувати один одного «і в горі, і в радості», можуть стати справжніми ворогами через дрібні образи, невиправданий егоїзм і свої особисті амбіції.

Злободенні теми, що підіймаються у виставі, та оригінальна режисерське трактування цієї відомої історії, роблять виставу близькою всім глядачам. А чудова акторська гра викликає у них щире захоплення і співчуття героям. І безперечним свідченням цьому є і шалені оплески та сльози на очах у глядачів, коли всі герої виходять разом на фінальний поклін.

Нагадуємо, що подивитись виставу «Кайдашева сім’я» можна буде 13 жовтня о 18;00 на Новій сцені нашого театру (будівля колишнього ПК ім. Горького).

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09.