Шановні глядачі!

Наш театр намагається бути ближче та доступніше для кожного з вас, якомога більше розширити коло шанувальників театрального мистецтва. Задля цього ми впроваджуємо різноманітні програми лояльності.

 

Наразі працює програма «Студентам – знижка 50%»

Студенти будь-яких українських ВНЗ можуть купувати квитки на всі вистави та концерти із репертуару Театру ім. Лесі Українки зі знижкою 50%!

Для цього треба лише пред’явити в касі свій чинний студентський квиток будь-якого вищого навчального закладу України, або цей же документ в електронному вигляді у додатку «ДІЯ».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

– Наявність одного студентського квитка дає можливість отримати знижку 50% при купівлі одного квитка.

– Умови програми не поширюються на гастрольні вистави та концерти інших театрів, які будуть проходити в приміщенні Театру ім. Лесі Українки, а також – на прем’єрні вистави та концерти Театру ім. Лесі Українки.

– Отримати знижку 50% можна купуючи квитки лише в касі театру. При купівлі квитків в інтернеті знижка не надається.

 

Отримати довідки можна за телефоном: (067) 638 1409

Телефон каси: (068) 680 74 30.

****

Шановні глядачі, наш театр обов’язково буде пропонувати вам в майбутньому інші різноманітні програми лояльності, проводити акції та застосовувати пільги для різних вікових і соціальних категорій громадян. Тому обов’язково слідкуйте за публікаціями на цьому сайті та в наших офіційних соцмережах. 

 

Чекаємо вас на наших виставах і концертних програмах!