У передноворічні дні  до нашого «дитячого» репертуару повертається чарівна  музична казка  «Спляча красуня». Перегляд цієї вистави  за мотивами знаменитої казки Шарля Перро турботливим батькам варто внести у свій розклад підготовки до зустрічі Нового року. Ошатна видовищна вистава а також  обов’язково налаштує вас і ваших діток на святковий лад.

Зустріч із чудесним і таємничим у цій казці  розпочнеться зі сцени балу з нагоди народження доньки у королівського подружжя. Щасливі батьки влаштували небувалий бенкет, з’їхалися гості: придворні дами, хоробрі лицарі та делегації із сусідніх держав. І все б добре, та от  тільки Злу Фею на свято покликати забули, а вона, виявляється, ох яка злопам’ятна! Розлючена чаклунка з’явилася на урочистості і наслала на Принцесу страшне закляття: у день свого 16-річчя дівчина помре, вколовшись веретеном. На щастя, злому пророцтву не судилося справдитися. Хресна новонародженої – Добра фея – пообіцяла Королю та Королеві, що їхня донечка тільки засне, а прокляття зніме поцілунок принца, його щира відданість і справжнє кохання. І Добро знову відважно вступить у вічну сутичку зі Злом, хай навіть для перемоги в ній знадобиться цілих сто років!

Ну, а чим закінчилася ця незвичайна історія, ви дізнаєтесь, коли прийдете на виставу. До речі, за традицією, всіх дітей перед початком вистави привітають із прийдешніми святами популярні герої улюблених казок і мультиків.

Музичну казку «СПЛЯЧА КРАСУНЯ» дивіться 16 і 30 грудня та 11 січня об 11:00 на Новій сцені.

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09