У Творчій майстерні “Гармонія” відбулася довгоочікувана подія – здача вистави від театральної студії. Діти від 5 до 7 років, які навчаються під керівництвом педагога Людмили Соляник, вийшли перед глядачами зі своєю першою в житті театральною постановкою.

П’єса “Хто сидить у ставку” – це авторська фантазія Людмили Соляник на тему відомої казки Ліліан Мур “Крихітка Єнот”. Вона переробила сюжет, адаптувавши його під дітей та створила захоплюючу історію для маленьких акторів.

– Я обрала саме цю казку, тому що дуже підходить для маленьких дітей. Вона проста, весела, музична, в ній є гумор, добро, дружба. І до того ж легко адаптується під будь-який склад. Тут чотири актори, а ще у виставі взяла участь мама однієї нашої вихованки. Це у нас такий перший досвід, але дуже цікавий та корисний, саме коли батьки та діти на одній сцені, – говорить педагог Людмила Соляник.

– У вересні  минулого року ці діти вступили до нашої театральної студії. Спочатку ми познайомилися, вивчали та читали вірші, потім проводила з ними різні театральні ігри на емоції та з уявними предметами, уроки з акторської майстерності для цього віку. Впродовж місяця ми разом працювали над розкриттям та розвитком їхніх талантів. Я встановлювала контакт з ними, вони знайомилися зі мною,  я з ними. З часом ми дійшли до того, що настав момент готувати виставу.

Викладач студії, Людмила Соляник, говорить, що діти легко засвоюють матеріал та проявляють велику зацікавленість до театрального мистецтва. Вона також розкрила плани на майбутнє, а саме – роботу над наступною виставою. Педагог обіцяє продовжувати творчий пошук та надихати маленьких акторів виходити за межі звичайного.