Сьогодні на честь Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулося нагородження кращих представників цієї сфери в нашому місті.

Директор-художній керівник театру Маргарита Кудіна була відзначена міською премією в галузі культури та мистецтва «Кам’янське мистецьке перевесло» в номінації «Театральне мистецтво» за активну і плодотворну організацію театральної справи, зокрема за створення першого в місті Кам’янському професійного Театру ляльок.

Як відомо, розмір премії складає 10000 грн. На цю суму Маргарита Андріївна придбала 67 квитків на лялькову виставу «Івасик-Телесик», яка відбудеться 18 листопада в Театрі ляльок на Малій сцені, та передала ці квитки в розпорядження міського голови для того, щоб їх отримали діти наших воїнів-захисників.

У своєму слові Маргарита Андріївна відзначила, що саме завдяки наполегливості та цілеспрямованим рішенням нашого мера Андрія Білоусова вдалося врятувати від розрухи ще одну історичну будівлю. Тепер там вирує мистецьке життя, успішно розпочав свою роботу Театр ляльок.

Також Почесну відзнаку «Почесна грамота виконавчого комітету Кам’янської міської ради» отримала заслужена артистка України Марина Юрченко, а столяр нашого театру Сергій Литовченко був нагороджений Подячним листом міського голови.

Вітаємо! І дякуємо за нагороди!