Серед прем’єрних вистав нашого театру, присвячених зимовим святам, варто звернути особливу увагу на джаз-мюзикл «Різдвяний джаз», який покажемо глядачам 6 та 14 січня на Новій сцені.

Цікаву ідею літературного лібрето та музичного наповнення цього дійства запропонував артист драми Владислав Ісаченко. До її розробки і втілення миттєво підключилися режисер-постановник заслужена артистка України Ірина Чваркова, хормейстер  Ірина Шульга, балетмейстер Наталія Клішина, художник-постановник  Наталія Худіч, художник з костюмів Анжела Єрмоленко.

Наразі тривають репетиції мюзиклу, в основі якого історія кохання двох наших співвітчизників, які волею долі опинилися в Нью-Йорку. Дія відбувається під час різдвяних свят, а це, як відомо, особлива пора, коли можуть статися найфантастичніші  чудеса і збутися   найпотаємніші бажання. От і з Алексом трапилися неймовірні події. Як не намагався  він залишитися на самоті, щоб насолодитися своєю печаллю за втраченим коханням, це йому не вдалося. В ролі доброго янгола виступив сусід, який випадково потрапив до квартири Алекса через камін, та змусив його вийти на нью-йоркські вулиці. А там все було пронизане духом Різдва! Величезна ялинка біля Гранд-готелю, дзвіночки й пісні, карамельні тростинки та іграшки у крамницях, посмішки, подарунки,  святкова метушня… І раптом Олексій побачив її, свою зірку…

Музичним оздобленням цієї історії стали різдвяні джазові хіти із репертуару Френка Сінатри, Бінга Кросбі, Ірвінга Берліна, Христини Агілери, Луї Армстронга та інших культових виконавців. Назви цих композицій обов’язково присутні у святкових плейлистах справжніх меломанів: You make it feel like Christmas, White Christmas, All I Want for Christmas Is You, Let it Snow, Jingle bells, Baby Please Come Home,  I am a good girl, Santa Clause is coming to town тощо.

Головні ролі  та хітові композиції виконуватимуть Владислав Дубінін, Владислав Ісаченко, Анна Макєєва  й Руслан Таран. В масових сценах і хореографічних композиціях побачимо артистів  балету.

Творча команда мюзиклу «Різдвяний джаз» обіцяє подарувати глядачам романтичну атмосферу, незабутні враження  і святковий настрій!

 

Телефон каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за телефоном: (067) 638-14-09