Для багатьох прихильників Театру ім. Лесі Українки  ця новина буде досить несподіваною:  наступний, ювілейний, 45-й театральний сезон ми відкриємо Міжнародним фестивалем моновистав “Відлуння”, якій відбудеться на Основній і Малій сценах нашого театру з 12 по 17 вересня.

Чому несподіваною? Тому що, з  монодрамою наші глядачі зтикаються дуже рідко. І можливо, ще не всі відчувають та розуміють силу емоційного та інтелектуального впливу театру  одного актора. Сподіваємося, що завдяки фестивалю кам’янчани ближче познайомляться з цією унікальною різновидністю театрального мистецтва. Ще однією метою цього проєкту є реалізація культурного потенціалу України на міжнародному рівні й сприяння більш активній інтеграції українського театру в європейський культурний контекст.

Фестиваль “Відлуння” заснувала відомий театральний критик і драматург Ніна Мазур, Віцепрезидент Міжнародного форуму монодрами,  член Германського Центру Міжнародного Інституту Театру та Міжнародної Асоціації театральних критиків (ЮНЕСКО), член Міжнародної Асоціації письменників та публіцистів (АРІА, Лондон), Міжнародної Ради по Танцю (CID,UNESCO), консультант багатьох міжнародних європейських театральних фестивалів.

Починаючи з 1999 року фестиваль щорічно проходить у різних містах України. Його приймали у Києві, Хмельницькому, Чернігові, а цього року проведемо цей міжнародний форум у Кам’янському.

На XXVI Міжнародному фестивалі “Відлуння” будуть представлені 10 вистав з України, Чорногорії, Ізраїлю, Косово, Польщі й Грузії. Протягом літніх місяців детально розкажемо про кожну з вистав. Тож слідкуйте за нашими публікаціями!