Вже скоро на Основній сцені  юних глядачів очікує  зустріч з, мабуть,  найулюбленішою з усіх зимових казок   чудовою новорічною виставою «Снігова королева» за відомим твором Ганса Християна Андерсена. Впевнені, що цю ліричну, дотепну, повну світлої поетичної чарівності та живої людської доброти історію із задоволенням подивляться не лише діти, а і їхні батьки.

Дивовижне та звичайне, фантастичне та реальне, вигадане та дійсне крокують у цій виставі поруч. Одного разу в тихий затишний будиночок, де жили названі брат і сестра Кай та Герда зі своєю старою бабусею, обманом проникає підступна та жорстока чаклунка — Снігова Королева. Вона заманює Кая в хитру пастку і забирає у свої володіння, де панує вічний холод. У пошуках улюбленого брата Герда потрапляє в цілий вир подій і пригод, знайомиться з юними принцом і принцесою, потрапляє в лігво лісових розбійників. На своєму шляху дівчинка зустрічає багато перешкод. Але  її вірне серце долає всі завади, а щира любов розтоплює заледеніле серце брата.

Мудра казка зі щасливим кінцем  надасть юним глядачам урок доброти та відданості, наполегливості у досягненні мети, а дорослим допоможе хоча б на годину перенестись у власне дитинство.

В оновленій, перекладеній українською мовою виставі майже всі ролі виконують нові виконавці – молоді актори.

До речі, за традицією, всіх дітей перед початком вистав  з Новим роком та Різдвом привітають улюблені герої казок і мультиків.

Чекаємо всіх з гарним новорічним настроєм у святково прикрашеній будівлі Основної сцени на покази казки «Снігова королева» 23 грудня, 2 та 6 січня. Початок об 11:00.

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09