Чудовий подарунок  до Різдва і Нового року готує наш театр для всіх кам’янчан. Наразі тривають репетиції музичної комедії «Ніч перед Різдвом» за мотивами найвідомішої та найулюбленішої повісті Миколи Васильовича Гоголя  із знаменитого циклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Прем’єра призначена на 22 грудня.

Над постановкою працює заслужена артистка України Світлана Сушко. Художнє оформлення і костюми створюють  наші театральні майстри  за ескізами відомого сценографа Ірини Кохан. У виставі буде майже весь творчий склад театру: і артисти драми, і оркестр, і балет.

Театр запропонує своїм гостям вкотре опинитися в особливому «всесвіті» – міфологічному просторі Гоголя, де небесне склепіння неосяжне, природа дивовижна та урочиста, де «рідкісний птах долетить до середини Дніпра», а кожен козак носить такі широкі шаровари, що «хоч який би великий ні зробив він крок, ніг зовсім не помітно». Там глядач зустрінеться з улюбленими героями – ковалем Вакулою (артисти Руслан Куксенко та Руслан Таран), красунею Оксаною (Анна Макєєва), Солохою (Валентина Галенко), Чортом (владислав Дубінін)  та іншими, а дивовижні спецефекти допоможуть поринути в атмосферу гумору, містики та веселощів.  За задумом постановників це має бути справжня вистава-свято – наповнена музикою, танцями, піснями, колядками та веселим чаклунством.

Незабаром відкриється продаж квитків у касі театру та через сайт. Тож, слідкуйте за нашою рекламою!

«…Дивно блищить місяць! Важко розповісти, як добре поштовхатися в таку ніч між купою дівчат, що сміються й співають, та між парубками, готовими на всі жарти й вигадки, які може тільки навіяти ніч, що весело сміється. Під щільним кожухом тепло; від морозу ще жвавіше горять щоки; а на пустощі сам лукавий підштовхує ззаду …»

М. Гоголь

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09