Як розважити та порадувати своїх дітей у дні новорічних свят?

Таке питання не збентежить татусів і матусь нашого міста. Адже вони добре знають, що у Кам’янському  є театр ім. Лесі Українки, і що  до святкування Нового року та Різдва там завжди готуються серйозно та ґрунтовно.

Три новорічні вистави  на трьох сценах зможе  побачити  малеча  у передсвяткові та святкові дні.

Найменших  глядачів запросить Театр ляльок на Малій сцені, де відбудеться прем’єра лялькової вистави «Здрастуй, Сонечко!». Добра, весела й мудра історія про те, як двоє симпатичних сніговичків пішли шукати Сонечко, щоб попросити його ніколи не приходити, але дорогою зустріли  Білочку, Ведмедика і Зайця, які дуже змерзли та скучили за сонцем і теплом.

На Новій сцені пройдуть покази чарівної історії для дітей і дорослих «Спляча красуня» за мотивами відомої казки Шарля Перро.  Зустріч із чудесами й таємницями  розпочнеться з балу з нагоди народження доньки у королівського подружжя. Король і Королева  забули запросити на свято Злу Фею і та з досади навіяла на Принцесу страшне закляття: у день свого 16-річчя дівчинка помре, вколовшись веретеном.На щастя, злому пророцтву не судилося справдитися. Чим закінчилася ця незвичайна історія, дізнаєтесь, коли прийдете на виставу.

На Основній сцені відбуватимуться покази ще однієї чудової новорічної вистави для дітей –  казки «Снігова королева»   за відомим твором Ганса Христіяна Андерсена, мабуть, найулюбленішої із усіх «зимових казок».  Цю ліричну, дотепну, повну світлої поетичної чарівності, глибоких філософських роздумів та живої людської доброти історію, із задоволенням подивляться не лише діти, а й їхні батьки.

До речі, за традицією, всіх дітей перед початком вистав  з Новим роком та Різдвом привітають улюблені герої казок і мультиків.

Незабаром відкриється продаж квитків на новорічні дитячі вистави, їх можна буде придбати в касі театру або купити онлайн на цьому сайті.

 

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09