Третьою виставою, що увійде в репертуар Театру ляльок на Малій сцені стане повчальна музична казка «Обережно, Незнайомець!» за п’єсою відомої української дитячої письменниці Лани Ра. До речі, ця п’єса не випадково входить до навчальної програми з української мови та літератури для 4 класу загальноосвітніх шкіл, бо торкається дуже важливої теми: безпечного спілкування дітей з незнайомими людьми.  Такий актуальний корисний матеріал викладений у п’єсі у веселій, ігровій, доступній для дітей формі. При цьому викладений дуже тактовно, адже важливо знайти правильні слова, зберегти почуття міри,  щоб не залякати дітей, не посіяти в них зайву недовіру до людей, а тільки пояснити, застерегти, запобігти можливій біді.

Саме зараз тривають репетиції нової лялькової постановки, виробничі цехи працюють над виготовленням декорацій, костюмів для акторів і ляльок. Ставлять виставу режисер Марія Власова із Запоріжжя та художник Христина Повшек з Києва. У вистав «Обережно, Незнайомець!» будуть діяти як планшетні ляльки, так і актори в живому плані.

Дітей чекає зустріч з веселою та обережною конячкою Камелією, мишеням-музикантом  Горохом і неслухняним кабанчиком Борчиком. За сюжетом деякі легковажні персонажі потрапляють до рук підступного Незнайомця, який хоче завезти їх до Болота Безвісті. Але на щастя пригода завершується щасливо, а для неслухняних героїв стає хорошим уроком.

У виставі буде багато веселих пісень у різноманітних музичних стилях, так що правила безпечної поведінки  при спілкуванні з незнайомцями на вулиці, вдома та в інтернеті подаються дітям опосередковано та ненав’язливо.

Прем’єра повчальної музичної казки «Обережно, Незнайомець!» відбудеться 19 травня, у неділю, об 11:00 в Театрі ляльок на Малій сцені за адресою: вул. Ігнатія Ясюковича, 17.

Каса: +38 (068) 68 07 430

Довідки та замовлення квитків: +38 (067) 638 14 09