Давно відомо – найкращий подарунок той, що викликає яскраві та позитивні емоції! І якщо ви замислюєтеся, що подарувати своїм близьким з приводу будь-якої урочистої нагоди, то тепер у нас для вас є чудове рішення – ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ ТЕАТРУ ім. ЛЕСІ УКРАЇНКИ!

Наразі ми пропонуємо Подарункові сертифікати номіналом 500 та 1000 грн, їх  можна придбати в касах театру або в адміністраторів у фоє перед початком вистави та в антракті.

* Власник подарункового сертифіката, може обміняти його у касах театру на квитки на будь-яку виставу або концерт з нашого чинного репертуару та отримати незабутні враження від  занурення у світ мистецтва.

* Якщо при обміні на сертифікаті залишаться кошти, їх можна буде використати при наступному відвідуванні театру. Якщо коштів на сертифікаті виявиться  недостатньо для придбання квитків, то необхідну суму можна доплатити  готівкою або банківською карткою.

* Сертифікати не є іменними та можуть передаватися їх власниками будь-яким іншім особам.

* Кожен сертифікат має унікальний номер, повторення номерів сертифікатів виключено.

* Дія подарункового сертифіката не поширюється на гастрольні вистави та концерти інших театрів.

* Сертифікат не може бути використаний для отримання грошових коштів.

* У разі втрати сертифіката, він не може бути відновлений, а грошові кошти не можуть бути повернуті.

* Сертифікат дійсний протягом року з дати придбання.

Подарунковий сертифікат нашого театру – це своєрідний «квиток із відкритою датою» у світ емоцій, свята та мрії! Подаруйте своїм близьким радість спілкування з мистецтвом!

Довідки за телефоном: +38 (068) 68 07 430