8 березня на Новій сцені був аншлаг, прем’єра детективної комедії «Пастка» викликала неабиякий інтерес кам’янських театралів, та, як зазначили в одній з рецензій, «без перебільшення, стала справжнім подарунком для тих жінок, які в цей вечір завітали до театру, а заодно і для чоловіків, які склали їм компанію».

 

Продовжимо цитувати рецензентів.

 

«Чудово зроблена робота запрошеного режисера Владислава Красікова, вдихнула нове життя в детективну історію 60-х років. Постановка має, як відлуння минулого століття: касетний магнітофон, кнопковий телефон, так і ультрасучасні віяння: онлайн-відео трансляція ефіру блогера-художника (Владислава Дубініна). Але одвічні проблеми любові, вірності, жадібності, підступності тут показані у всій красі. Глядач зовсім заплутується у правді та брехні у цій виставі. І як не намагайся на думку не спадає справжня розв’язка сюжету, так уміло режисер проводить глядача коридорами підступних інтриг і злого наміру».

(А. Корецька, https://dndz.tv/article-42819.html )

 

«Ця вистава має все, необхідне, щоб стати справжнім хітом у репертуарі театрі: інтригуючий сюжет  дотепні діалоги, кумедні ситуації, оригінальну хореографію і, головне, ідеальний акторський ансамбль кожен учасник якого відіграв свою роль на 100 відсотків і навіть ще трохи більше.

Особливо хочеться відзначити органічність Руслана Тарана, посмішку та пластичність Максима Монастирського, сексапільність Євгенії Футинець, ексцентричність Владислава Дубініна та зосередженість Олександра Тарханова. А у другому акті до них приєдналася ще і Юлія Жиліна, комедійний талант якої добре відомий і цінований глядачами Кам’янського. У футболі є спортсмени, яких завжди випускають на поле у другому таймі, щоб підсилити гру команди. Не певен, чи доречне таке порівняння у цьому випадку, але безумовно, що вихід на сцену у другому акті Юлії Жиліної, додав історії певної гостроти і комедійності.» (В. Бараннік, https://ktoday.com.ua/2876/u-teatri-kamyanskogo-z-triumfom-projshla-premyera-vystavy-pastka/?fbclid=IwAR3z1ifaH9VWIoc3KzQIxYaCLIhiZzmpEFukxsry5iBxOAUlEvOSj0rTvuk )

«В одному з інтерв’ю напередодні прем’єри, Владіслав Красіков сказав, що хоче, щоб  на виставі глядач кайфонув і розслабився. Можна сказати, що режисеру це вдалося. Вистава не раз переривалася оплесками глядачів. А після закінчення спектаклю глядачі довго проводжали акторів і режисера бурхливими оплесками і вигуками «Браво». Вітаємо з успіхом!»

(О. Бугайов, https://kstati.dp.ua/uk/kultura/kamyanskiy-teatr-im-lesi-ukrainki-pokazav-premeru-vistavi-pastka?fbclid=IwAR1AnyQGPu5ZwKYAIsjQRn56PBkAwq29f5by8gi2skTrsZEEKGIIMN486xc )

 

Приєднуємося до високої оцінки нової вистави та всіх привітань на адресу її творців. Бажаємо «Пастці» довгого сценічного життя і вдячних глядачів!