22 та 24 грудня відбулися прем’єрні покази музичної комедії «Ніч перед Різдвом». Це була неймовірна подорож у світ української народної культури, містики і кохання. Актори грали чудово, створюючи живі образи героїв. Музика і танці додавали виставі ритму і колориту.

Разом з кам’янчанами виставу, створену за мотивами гоголівського шедевру, подивився і міський голова Андрій Білоусов. Після закінчення дійства він привітав всіх причетних до створення спектаклю з прем’єрою.

«Дякую творцям, артистам та всьому творчому колективу нашого театру за плідну роботу. У ці складні часи дарувати людям позитивні емоції та світлі почуття дійсно дуже важливо!» – зазначив міський голова.

Також очільник міста привітав з нещодавнім ювілеєм Валентину Галенко, провідну майстриню сцени, яка майже 40 років служить в нашому театрі. У прем’єрному спектаклі артистка предстала перед глядачами у ролі чарівної, кумедної та неповторної Солохи.

І як написано в публікації інтернет-видання «Пильний погляд»: «Судячи з відгуків глядачів, які залишали театр після прем’єри, «Ніч перед Різдвом» справила гарне враження, додала теплих та добрих почуттів та змогла хоч на недовгий час відволікти людей від важких часів, що відбуваються в країні».

А ми хочемо процитувати лише кілька коментарів наших глядачів, які вони залишили на наших сторінках у соцмережах  Facebook та Instagram, та подякувати за їм за такий активний і щирий зворотний зв’язок.

 

Юлія Куксенко

Дякую за яскраві емоції ,та різдвяний настрій. Молодці!!! Вітаю!!

Юлия Боброва Миткевич

Дякуємо за виставу!!! Особлива подяка нашим талановитим артистам!

Жанна Кузнецова

Крута вистава, яка подарувала яскраві емоції та святковий настрій.Дякую!!!

Ольга Егорова

Щиро дякуємо за чудову виставу і неймовірні емоції !!!

Nataliia Ktitarova

Неперевершені!

Ольга Корота

З прем’єрою! Дякую за свято!  Неймовірні враження!

Maryna Holenko

Вітаємо з Прем’єрою та дякуємо за неймовірну та чарівну можливість стати частинкою неперевершеної дії під назвою “Ніч перед Різдвом”.

Надежда Игнатенко

Ви неперевершені! Всім акторам БРАВО!

Елена Ромащенко

Наш театр найкращій!

Надія Мартинюк

За таким шаленим успіхом стоїть велика робота кожного члена колективу театру.

На мою думку, в майбутньому ця вистава подорожуватиме містами України, і завжди в залах буде аншлаг!

Дякую, вчора мала вир позитивних вражень!

Яна Курись

Крутезна вистава! Море вражень. Усі актори неперевершені, але Чортиня це щось неймовірне. Дякую за святковий настрій у ці важкі для нас часи. Перемоги нам усім і ще більше крутих прем’єр.

Oksana Zadoya

Це було неймовірно! Уклінно дякую за виставу!

Марина Олександрівна

Переповнена позитивним і неймовірним враженням щиро дякую за ці години, що змогла поринути у чарівну казку дякую всьому колективу театру за створення Різдвяного настрою

romannyanovskiy

Супер! Який колорит, скільки дійств.. ой добре як вийшло.. мама рідна..

irishkaklicenko

Це було неймовірно 😍 казково і чудово!🔥🔥🔥