12 квітня на «Ромео і Джульєтті» кам’янська публіка із захватом аплодувала акторам і постановочній групі під час поклонів. Прем’єра дійсно пройшла успішно і вразила глядачів, тож своїми першими емоційними, чуттєвими відгуками вони одразу почали ділитися в соцмережах, в тому числі в коментарях на офіційних сторінках нашого театру у Фейсбуці та Інстаграмі. Як завжди передати градус емоцій дописувачам допомагали ціла армія знаків оклику, емодзі квітів, зірочок, сердечок, аплодуючих долонь та старий добрий Caps Lock
Ось лише деякі з них:
Юлия Боброва Миткевич
Яскраво, чуттєво, геніально!!!!! Дякуємо за відчуття і емоції!!!!! Браво!!!!!
Yevhen Rudenko
Дякуємо! Чудова гра! Приємно, що молоді актори, на вищому рівні! Дякуємо, за отриманні відчуття свободи почуття кохання. Коли дійсно від кохання, в грудях ” метелики”, а в голові паморок! Гарна вистава! Театр- Живий! Традиція талантів, продовжується!
Елена Артюх
Це було грандіозно!!! Почуття не передати словами!!! Дякую всім, хто був причетний, особливо Сергію Анатолійовичу! Браво!!! Влад і Аня – неперевершені!!!
Ольга Захорольская
Щиро дякую! Це було неймовірно, яскраво, сміливо, зворушливо, емоційно!!! Ви – найкращі!!! Так тримати!!!
Жанна Кузнецова
Вітаю з прем’єрою!!! Дуже крута постановка, неперевершена гра акторів.! Дякую за чудовий вечір!!!! Ви найкращі!!!
Александр Игнат
Дуже класний спектакль, відміна гра акторів!
Яна Курись
Неймовірна вистава! Кожну сцену переживаєш разом з акторами. Оплески режисеру та молодим і талановитим акторам нашого театру . Ви неймовірні
Юлия Шовкань
Браво!!! Дякую за неймовірні емоції, неперевешину постановку і талановиту гру акторів!
Лариса Ключ
З прем’єрою! Дякую за подарені емоції! Браво!
Людмила Костина
Ера Чулкова С. А. у театрі Лесі Українки. Нехай вона триватиме довше. Бог любить гідних. Дякую, шановний Сергію Анатолійовичу, за все, що Ви робите для міста та театру.
Валерий Македон
Чудова вистава. Гра акторів – геніальна.
Яна Курись
Неймовірна вистава! Режисеру вдалося поєднати сучасність і давно минулу епоху. Молодий склад акторів просто вау! Рекомендую усім відвідати цю виставу.

Вже вранці наступного дня на сайті «Культура сьогодні» з’явилася перша розгорнута рецензія від журналіста Віталія Баранніка «Овації та сльози: у театрі Кам’янського відбулася прем’єра вистави “Ромео і Джульєтта”»
А трохи згодом – рецензія від Антоніни Корецької із красномовною назвою «Фурор в Кам’янському театрі»

Дякуємо всім глядачам і рецезентам за щирі емоції!