З 8 січня розпочинається  голосування  в конкурсі громадських проєктів «Бюджет участі. Місто – 2024».  Наш театр підготував свій проєкт. Він спрямований на те, щоб допомогти людям, які пережили війну, катастрофу, переселення або інші труднощі, зробити театр доступним для всіх, хто його потребує.

Проєкт №53 «ТЕАТР ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ» знаходиться у категорії «Екологія, ІТ та культура» і передбачає, що  вимушені переселенці, люди з інвалідністю, родини загиблих воїнів-захисників, люди похилого віку, ветерани, члени багатодітних сімей зможуть  відвідувати  вистави театру за мінімальну ціну квитка – 1 гривню (крім прем’єрних вистав та вистав інших театрів, які здійснюють гастролі у нашому театрі).

Детальніше ознайомитися з проєктом №53 можна на його сторінці на сайті Громадський бюджет за посиланням https://budget.e-dem.ua/1210400000/project/23328?return=search:53&compid=2604

ПЕРЕВАГИ ПРОЄКТУ №53

  • Робить театр доступним для тих категорій кам’янчан, які хочуть відвідувати театральні вистави, але через обмежені фінансові можливості, не можуть сплатити повну вартість квитка.
  • Покращує психологічний стан людей, які постраждали від війни – адже відвідування театру розраджує від тяжких думок, розважає, просвіщає, надихає, сприяє розвитку творчого потенціалу.
  • Сприяє соціальній адаптації та реабілітації людей з вразливих груп населення, підвищує їх самооцінку,  долучає до культурного життя нашого міста, виховує патріотичні почуття.

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЄКТ №53 «ТЕАТР ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ»?

  • Зареєструйтеся на сайті Конкурсу громадських проєктів або увійдіть, якщо ви вже маєте акаунт.
  • Оберіть категорію «Екологія, ІТ та культура» і знайдіть проєкт №53 «Театр для вразливих груп населення».
  • Натисніть кнопку «Голосувати» і підтвердіть свій вибір.

Ви також можете проголосувати за інші проєкти в інших категоріях, якщо вони вас зацікавили. Адже кожен учасник голосування має право одного голосу в кожній із чотирьох категорій громадських проєктів: «Інфраструктура», «Фізична культура та спорт», «Екологія, ІТ та культура», «Просвіта, охорона здоров’я». Таким чином, можна обрати всього 4 громадських проєкти під час одного Конкурсу.

Важливо! Голосування триватиме лише 2 тижні й завершиться 22 січня.

Сподіваємося на підтримку всіх кам’янчан, впевнені, що проєкт  №53 її заслуговує!