Ще одна новина з наших репетиційних майданчиків!

Минулого тижня пройшли перші читання по ролях детективної комедії «ПАСТКА» за п’єсою Робера Тома.

За запрошенням керівництва театру ставитиме цю супер популярну гостросюжетну п’єсу режисер Владислав Красіков у творчому тандемі з художником-постановником Іриною Рибак.

Владислав – актор і режисер Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.  В його режисерському творчому доробку близько 10 здійснених постановок. А з Іриною Рибак наші глядачі добре знайомі по її сценографії до комедії «Примадонни».

Майбутня вистава має всі шанси стати успішною вже тільки тому, що в її основі – талановита пронизана тонким гумором п’єса з рельєфно прописаними характерами, непередбачуваними поворотами сюжету і несподіваним фіналом. Саме ця п’єса під назвою «Пастка для самотнього чоловіка» свого часу миттєво прославила Робера Тома після успішної постановки в паризькому театрі Буф-Париз’єн та вивела починаючого автора у розряд популярних французьких  драматургів.

П’єса розповідає  про молодого чоловіка у якого в медовий місяць після сварки  безвісти зникла дружина. Поліцейське розслідування зупинилося доти, але раптово  до подружнього будинку повернулася жінка, яка стверджує, що вона  і є та сама дружина, яка зникла. Чоловік кричить про те, що жінка — самозванка, але події та кілька свідків підтверджують, що молода жінка насправді його дружина.

 

В акторському складі майбутньої вистави: Руслан Таран, Євгенія Футинець, Тетяна Петренко, Олександр Тарханов, Максим Монастирський, Владислав Дубінін і Юлія Жиліна.

 

Прем’єра запланована на кінець лютого – початок березня 2024 року