Сьогодні  за ініціативи Донецької обласної військової адміністрації та за підтримки влади нашого міста більш як 300 дітей  із внутрішньо переміщених сімей Донецької області завітали на Нову сцену нашого театру. Актори й усі працівники театру були раді подарувати дітям, яким наразі особливо потрібні турбота та увага,  яскраві враження, позитивні емоції та чудовий передноворічний настрій.

Маленьких донеччан та їх батьків з Новим роком та Різдвом Христовим у святковій інтермедії привітали Віхола  та Санта Клаус. 

З вітальним словом звернулася до присутніх Лілія Золкіна, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА. Діти  із задоволенням переглянули казку «Спляча красуня», а після вистави їм вручили солодкі подарунки, які підготували та передали до Кам’янського територіальні громади Донеччини і благодійний фонд Едуарда Мкртчана.

Головною нагородою для всіх організаторів цього свята стали щасливі очі дітей.

Ира Тутаева

Від всіх батьків та дітей Торецької Громади. Дякуємо вам за свято,що проходило у Кам’янському!!! Новорічна казка була просто чудова,подарунки дуже гарні. Організація на високому рівні.Дякуємо вам за таке чудове свято!!!

Виктория Пониткина

Велика подяка організаторам свята у м.Кам’янське від дітей та батьків Селидівської громади!Дякуємо за неймовірні враження під час вистави,гарний святковий настрій,чудову організацію на високому рівні та гарні подарунки!!! !Подарували дітям справжню казку і віру у щасливе життя!!!Миру нам всім!!!

Натали Гошкович

Батьки дітей Краматорської ТГ висловлюють щиру вдячність організаторам та спонсорам новорічного свята для дітей Донеччини , яке відбулося 16.12.2023 року в місті Камʼянське Дніпропетровської області. Для дітей була створена дружня і дійсно святкова атмосфера. Завдяки професіоналізму та злагодженій роботі свято вийшло яскравим,цікавим, веселим, незвичайним та незабутнім. Діти отримали позитивні емоції, гарний настрій та щедрі подарунки.

Тетяна Хохрякова

Сартанська, Нікольська та Мангуська громади щиро дякують організаторам та спонсорам цього чудового свята для наших діточок (м. Кам’янське). Діти отримали позитивні емоції від перегляду прекрасної вистави “Спляча красуня”, отримали солодкі подарунки до Нового року. Дякуємо за новорічну казку та позитивні емоції, яких так не вистачає нашим дітям. Мирного неба, позитиву та ПЕРЕМОГИ у Новому 2024 році.