44 сезон добігає кінця. Він був багатим на творчі події та приніс немало щасливих митей  і для колективу театру, і для глядачів, попри всі складності воєнного часу.

У Театру з’явилося ще одне приміщення – Мала сцена, історична будівля колишнього Інженерного клубу, тепер там відкрився й успішно розвивається перший у Кам’янському професійний Театр ляльок. Три із сімнадцяти прем’єр цього сезону – це саме лялькові вистави.

Кожна з трьох  прем’єр вечірніх вистав – «Ніч перед Різдвом», «Пастка», «Ромео і  Джульєтта» – була успішною, резонансною, зіграна на кілька аншлагових залів поспіль та отримала захоплені відгуки глядачів.

А ще протягом сезону було створено 11 різноманітних концертних програм, репертуар музикантів, вокалістів, танцюристів поповнився новими піснями, танцями, музичними творами.  Тож не дивно, що цей успішний сезон ми вирішили закрити великим концертом.

Отже, 5 липня, у п’ятницю, о 18:00 запрошуємо кам’янських театралів на гала-концерт «Віват, театре!»

Згадаємо разом з глядачами найяскравіші моменти сезону, порадуємо  хітовими концертними номерами та здивуємо новими.

Присутні матимуть унікальну можливість побачити на сцені весь творчий склад театру, насолодитися живою музикою, живим спілкуванням, отримати щирі емоції та незабутні враження.

Каса: +38 (068) 68 07 430

Замовлення квитків та довідки: +38 (067) 638 14 09