Дев’ятий рік працює при нашому театрі Дитяча творча майстерня «Гармонія». За цей час сотні юних кам’янчан пройшли навчання у театральних, танцювальних, вокальних

студіях майстерні. Вихованці студій брали участь у багатьох виставах і концертних програмах театру та у самостійних постановках, здобували перемоги у всеукраїнських і міжнародних фестивалях дитячої творчості, багато випускників майстерні обрали творчі професії, пов’язані з виконавським мистецтвом.

Наприкінці кожного навчального року в «Гармонії» прийнято підводити підсумки, звітувати батькам, рідним, друзям про досягнення й успіхи вихованців. Саме таким творчим звітом всіх студій Творчої майстерні стане гала-концерт «У колі любові», який пройде 15 травня у великій залі Нової сцени. Над постановкою яскравого, видовищного дійства працює режисер заслужена артистка України Ірина Чваркова   та художник Наталія Худіч.

В концерті візьмуть участь театральні студії заслуженої артистки України Марини Юрченко, Юлії Бондарчук та Людмили Солянік, студія сучасного танцю Дар’ї Зайченко і студія класичної хореографії Ілони Єрошенко, вокально-хорова  студія «Глорія» Анастасії Білик, вокальна студія Ірини Шульги, танцювально-акробатична студія «Козацькі забави», ансамбль бального танцю «Лілея» Віталія та Лілії Жосан.

Запрошуємо на концерт всіх, хто хоче підтримати наших юних артистів, танцорів і співаків та отримати справжнє задоволення від їх бурхливої енергії, неперевершеної харизми та зворушливого ентузіазму!