2 червня о 18:00 на Новій сцені нашого театру ми покажемо романтичний трилер «Англійська рулетка». В цій виставі є й кохання, й інтрига, й великий спадок, і непередбачуваний фінал. Глядачі стануть свідками небезпечної гри, напруженого психологічного двобою між жінкою та чоловіком, де на кін поставлено кохання, щастя і навіть саме життя.

Оксфордський словник англійської мови дає наступне тлумачення терміна «детектив»: «Складний, заснований на сюжеті різновид кримінальної п’єси, в якій головоломка має першорядне значення, даються підказки, з яких можна вивести рішення загадки, і, у разі успіху, супроводжується фінальним поворотом сюжету, який приголомшує глядачів». Цей опис повною мірою міг би підійти й для «Англійської рулетки», якби в цій виставі не було б ще тонкої романтичної лінії, яка робить цю історію не лише загадковою, а й справді зворушливою.

Саме завдяки нетиповому поєднанню детективного сюжету і мелодраматичної історії, в цій виставі є якийсь особливий стиль та шарм. Її можна порівняти з картиною видатного майстра, яка привертає увагу багатою палітрою яскравих фарб, чіткими лініями та разом з тим ледь помітною грою тіней, якимись нюансами та півтонами. А ще після її перегляду, як після ковтка міцного елітного алкоголю, починає ледь помітно шуміти в голові, а у роті залишається особливий посмак в якому відчуваються тонкі нотки екзотичних фруктів, запах польових трав та злегка підсмаженого житнього хліба.

За сюжетом розкішна леді Філіпа Джеймс (заслужена артистка України Марина Юрченко) приводить у свої лондонські апартаменти бездомного волоцюгу  Данкана Мак Фі (Руслан Куксенко). Проте її вчинок продиктований не людинолюбством чи потребою у благодійності. Філіпа має намір використати Данкена для того, щоб отримати велику суму грошей. Представники різних соціальних верств укладають взаємовигідний фінансовий договір, але згодом починають відчувати один до одного певні романтичні почуття. І якби все було так просто, то в результаті вийшла б легка мелодрама. Але ця історія має й подвійне дно. І тому до фіналу, який дійсно є непередбачуваним і здивує більшість глядачів, трилер витісняє романтику із сюжету.

Отримати довідки та замовити квитки можна за телефоном: (068) 680 74 30