Днями наш театр приступив до репетицій нової вистави – комедії Моріса Еннекена та Маргарет Мейо «Моя дружина – брехуха». П’єса надзвичайно популярна, її часто ставлять на світових театральних сценах. Хоча написана вона в 20 роках минулого століття, в різних театральних постановках режисери з легкістю адаптують сюжет під різноманітні епохи, в тому числі під сучасні реалії життя. А все тому, що тема п’єси – вибудовування сімейних стосунків, створення міцної щасливої родини – завжди актуальна і цікава людям.
Поки що невідомо, до якої епохи режисерка-постановниця заслужена артистка України Ірина Чваркова прив’яже події, що розгортаються в п’єсі. Невідомо, який антураж, які костюми створить для вистави художниця-постановниця Наталія Худіч. Робота тільки-но розпочалася. Зараз проходить так званий «застольний» етап репетицій. П’єсу читають по ролях, звіряють, скорочують або додають текст, обговорюють запропоновані обставини, з’ясовують мотиви такої чи іншої поведінки героїв.
Дата прем’єри поки що не визначена. Це може бути кінець червня, а може – початок наступного театрального сезону: вересень або жовтень. З нетерпінням чекаємо наступних етапів репетицій і радо будемо знайомити вас з ними.