9 березня до 210-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки урочисто було відкрито виставку  картин, які створені юними художниками Кам’янського. Всього на виставці «Шевченко надихає» представлено більш ніж 50 робіт, авторами яких є учні Кам’янської художньої школи імені Івана Першудчева, вихованці Лівобережної школи мистецтв та Мистецької школи №1.

Творчість Тараса Шевченка протягом вже двох століть буда і є тим джерелом, з якого черпали наснагу українські письменники, композитори та художники. Поетична творчість, його таке непросте, але яскраве життя надихають у тому числі і молодих художників Кам’янського.

Тож закономірно, що на картинах юних митців, які представлені на виставці,  зображений сам Великий Кобзар, сюжети так чи інше пов’язані з його творчістю, мальовничі краєвиди України, та портрети видатних діячів нашої держави, які залишили помітний слід в її історії.

 

На відкритті роботи своїх вихованців представили заступник директора художньої школи ім. Першудчева Іван Харитонов, директор Лівобережної школи  Андрій Горбань та директор мистецької школи №1 Анжеліка Іваніцька.

Виставка розташована у великому фоє Нової сцени на другому поверсі і працюватиме до 31 березня.