9 листопада, в День працівників культури, в Блакитній залі Нової сцени відкрили виставку живописних і графічних робіт Сергія Бабіча. Архітектор за фахом, педагог, викладач малюнку і живопису в дитячій художній школі протягом багатьох років за родом діяльності, художник, митець за покликанням, Сергій Юрійович назвав свою виставку “Весь світ – театр”.

На відкриття завітали друзі і колеги художника, городяни, які цікавляться образотворчим мистецтвом, вихованці мистецьких шкіл міста. Особливу святкову атмосферу створював музичний супровід – популярні твори грала на роялі Наталія Мороз. Про особливості художнього почерку Сергія Бабіча та головні віхи його творчої біографії розповіла керівник літературної частини театру Ірина Федорова. З відкриттям виставки художника прнивітали секретар міської ради Наталія Ктитарева і начальник управління культури Жанетта Сокуренко.

Вітаємо Сергія Бабіча з цією важливою подією і ми та бажаємо йому натхнення і творчого довголіття!

Виставка працюватиме протягом листопада, грудня і січня. Відвідати її можна під час вистав, які проходитимуть на Новій сцені, перед їх початком або в антракті. В інші дні – з 10:00 до 17:00 за попередньою домовленістю (тел.: 097 564 3001).

Поспілкуватися з Сергієм Бабічем, якщо виникне бажання придбати одну із його робіт можна за телефоном: 097 241 9209.