Після нетривалої перерви ми знову готові до зустрічі з вами, нашими відданими улюбленими глядачами. Чекати цієї радісної зворушливої події залишилося вже зовсім недовго. Вже 22 вересня, наш театр знову засяє святковими вогнями, широко відкриє для вас свої двері, у фоє зазвучить чарівна музика, а у театральному кафе у келихах заіскриться вино. А наші актори вийдуть на сцену, щоб зіграти для вас одну з найвідоміших вистав нашого театру – легендарну оперету Йогана Штрауса «Летюча миша», і таким чином дати старт 44-му театральному сезону.

Чудова музика, масштабні танцювальні номери, віртуозне виконання вокальних партій, тонкий гумор і блискуча гра акторів заслужено зробили «Летючу мишу» однією з найулюбленіших вистав глядачів, яка незмінно збирала повні зали. На жаль, з об’єктивних причин цієї оперети тривалий час не було у репертуарі театру. Але ми впевнені, що нова зустріч з улюбленими героями подарує вам чимало яскравих вражень та обов’язково підніме настрій цього святкового вечора.

Тим більше, що ми покажемо практично оновлену виставу за участю нових виконавців. У ролі Розалінди глядачі побачать заслужену артистку України Світлану Сушко, яка викликала захоплення глядачів своїми акторськими роботами у виставах «Мерилін Монро. Солоденька», «Кайдашева сім’я», «Я його дружина», а роль її чоловіка Генріха фон Айзенштайна виконає актор Руслан Таран, який лише минулого року прийшов до нашого театру, але вже зіграв помітні ролі у виставах «Кайдашева сім’я», «Мишоловка», «LUV», «Я норм» та «Зоряна мандрівка». Роль Альфреда, настирливого залицяльника Розалінди,  довірили Владиславу Дубініну (згадаємо його роль сержанта Троттера  у детективі «Мишоловка» та головну роль у комедії «Блез»).  В ролі Аделі, спритної та винахідливої покоївки Розалінди,  побачимо Анну Макєєву (молода актриса вже добре відома глядачам як Наталка Полтавка в однойменній виставі і Марі в «Блезі»).

Слід зазначити, що весь акторський склад «Летючої миші» дійсно зірковий. Ми знов зустрінемось з улюбленцями публіки:  заслуженим артистом України Анатолієм Вертієм (Черговий по тюрмі), Русланом Куксенко (Фальк), Максимом Монастирським (Франк), Євгеном Босенко (князь  Орловський), Дмитром Алексеєнко (Амадей) та Юлією Жиліною (Амалія).

Приготували ми й багато інших сюрпризів, які, сподіваємося, вам обов’язково сподобаються. Тож обов’язково приходьте 22 вересня на Основну сцену театру та станьте не тільки глядачами, а повноправними учасниками яскравого маскараду в якому у вихорі запальних танців і чарівної музики Йогана Штрауса закрутяться любовні інтриги, хитрощі, неймовірні збіги обставин, а, головне, справжнє кохання. Кохання, яке перемагає всі перепони, зради та непорозуміння.