Вже традиційно ми розпочинаємо новий театральний сезон з приємних сюрпризів, не забувши й про наших наймолодших глядачів. Після капітального ремонту в будівлі колишнього Інженерного клубу, в якій довгий час зберігались експонати народного музею історії Дніпровського металургійного комбінату, і яку зараз місто передало на баланс нашого театру, відкриється Мала сцена та почне працювати Театр ляльок.

23 вересня в історичному приміщенні, де колись проводились яскраві бали та за переказом співав сам Федір Шаляпін, зазвучить весела музика і буде лунати щирий дитячий сміх.  Бо першою прем’єрою Театру ляльок на Малій сцені стане вистава «Лисичка, Котик і Півник», казка про довірливого Півника, якого обдурює і викрадає хитра Лисичка та про його хороброго друга, Котика, який успішно рятує свого друга.

Діти, які в цей знаменний день завітають на цю відому українську казку, зможуть  зануритися у чарівний світ, де все відбувається так, як належить, де добро перемагає, а негативні герої будуть покарані та щиро розкаються у своїх поганих вчинках. Впевнені, що ця вистава сподобається і батькам наших маленьких глядачів, які зможуть згадати своє дитинство і насолодитися відчуттям чарівності того, що відбувається на сцені.

Поставив цю виставу за п’єсою українського поета і драматурга Олександра Олеся відомий режисер Олег Лубенець, який багато років працює у Запорізькому академічному обласному театрі ляльок і чиї попередні режисерські роботи відзначені нагородами багатьох престижних фестивалів: «Прем’єри сезону», «Лялькові обереги», «Мереживо казкове», «Кришталеві вітрила». А розіграють цю казочку актори Ольга Алексеєнко, Анастасія Данілова, Іван Чебан, Максим Давиденко, Владислав Ісаченко, Лілія Цвєткова, Ірина Долінкіна та Валентин Кошля.

Нагадуємо, що прем’єрний показ лялькової вистави «Лисичка, Котик і Півник» відбудеться 23 вересня об 11:00 на Малій сцені нашого театру за адресою: вул. І. Ясюковича, 17 (колишній Музей історії ДМК)

Тож не зволікайте і купуйте квитки на цю казку прямо зараз на нашому сайті, щоб з вашими дітьми стати першими глядачами першої вистави Театру ляльок, який тільки-но починає створюватися.

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09