Прем’єра лялькової вистави «Здрастуй, Сонечко!» відбудеться 24 грудня, напередодні Різдва. І це не випадково, бо розповідається в цій постановці справжня різдвяна історія. Ця проста, добра і дуже зворушлива історія адресована дітям від 3 до 8 років і якнайкраще підходить для першого знайомства малят з театральним мистецтвом.

Одного разу діти, бавлячись у засніженому парку, зліпили маленьких сніговичків. Раптом сталось диво – вони…ожили!

Сніговички дуже зраділи цьому.  А потім мудра Ворона розповіла, що навесні почне гріти  Сонечко і вони розтануть. Спочатку сніговички засмутились, а потім вирішили  знайти Сонечко і попросити, щоб воно не гріло землю.  Вони вирушили на пошуки,  а дорогою зустріли Білочку, Ведмежа  та Зайчика й дізналися, що лісові мешканці мерзнуть і голодують без тепла. І хоча наші герої були зліплені з холодного снігу, але мали теплі і добрі серця. Зустрівши Сонечко, сніговички, не роздумуючи, попросили його швидше зігріти землю і всіх своїх нових друзів.

Прийшла весна, з’явилося Сонечко, лісові мешканці зігрілися, а наші герої розтанули. Але на їхньому місці на галявині виросли чудові проліски.

Казка вчить малят доброті, співчуттю  та вмінню жертвувати собою заради порятунку друзів. Тільки з огляду на інтереси інших, можна зберегти життя на всій землі.

Ця чарівна історія навчить дітей доброті, співчуттю  та розбудить в серцях світлі почуття.

Чекаємо на юних глядачів та їхніх батьків  в Театрі ляльок на Малій сцені 24 грудня  та 5 січня.

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09