День святого Валентина – одне із тих запозичених західноєвропейських свят, яке добре прижилося на теренах України. Українці полюбили цей день за романтичні ритуали та атрибутику, за нагоду  запросити кохану людину на особливу вечерю, зробити подарунок чоловіку або дружині.

Наш театр традиційно вже багато років так чи інакше відзначає цей день разом з глядачами. Цьогоріч 14 лютого ми запрошуємо всіх романтично налаштованих кам’янчан на Нову сцену, де покажемо джаз-мюзикл «Зимова історія кохання». Прем’єрні покази цього мюзиклу під назвою «Різдвяний джаз» відбулися під час різдвяних свят і пройшли з великим успіхом. Незважаючи на те, що зали буди повні, ми впевнені, що ще багато прихильників театру, не встигли побувати на новій виставі. І тепер у них є гарна нагода виправити це.

Нагадаємо, що цікаву ідею літературного лібрето та музичного наповнення цього дійства запропонував артист драми Владислав Ісаченко. До її розробки і втілення підключилися режисер-постановник заслужена артистка України Ірина Чваркова, хормейстер  Ірина Шульга, балетмейстер Наталія Клішина, художник-постановник  Наталія Худіч, художник з костюмів Анжела Єрмоленко.

В цій зворушливій історії кохання, дуже важливим чинником та тригером подій є те, що дія відбувається під час різдвяних свят.  Адже відомо, що різдвяна пора – це особливий час, коли можуть статися найфантастичніші  чудеса і збутися   найпотаємніші бажання.  Не менш важливе і місце, де розвиваються події – Нью-Йорк.  Саме там  напередодні Різдва  опинився наш співвітчизник Олексій.  Сумний, спустошений, він більше за все хотів, щоб ніхто не завадив йому залишитися цього вечора на самоті, щоб насолодитися своєю печаллю за втраченим коханням.

Але  це йому не вдалося.  В ролі доброго янгола виступив сусід, який випадково потрапив до квартири Алекса через камін, та змусив його вийти на нью-йоркські вулиці. А там все було пронизане духом Різдва! Величезна ялинка біля Гранд-готелю, дзвіночки й пісні, карамельні тростинки та іграшки у крамницях, посмішки, подарунки,  святкова метушня… Раптом Алекс побачив її, свою зірку…

Музичним оздобленням цієї історії стали джазові хіти із репертуару Френка Сінатри, Бінга Кросбі, Ірвінга Берліна, Христини Агілери, Луї Армстронга та інших культових виконавців. Назви цих композицій обов’язково присутні у святкових плейлистах справжніх меломанів: You make it feel like Christmas, White Christmas, All I Want for Christmas Is You, Let it Snow, Jingle bells, Baby Please Come Home,  I am a good girl, Santa Clause is coming to town тощо.

Головні ролі  та хітові композиції виконуватимуть Владислав Дубінін, Владислав Ісаченко, Анна Макєєва  й Руслан Таран. В масових сценах і хореографічних композиціях побачимо артистів  балету.

Творча команда мюзиклу «Зимова історія кохання» обіцяє всім закоханим, які завітають у середу 14 лютого о 18:00 на Нову сцену подарувати  романтичну атмосферу, незабутні враження  і святковий настрій!

Телефон каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за телефоном: (067) 638-14-09