ДИТЯЧА КІМНАТА  (безплатна послуга)

Якщо ви – батьки дітей від 4 до 10 років, хочете відвідати театр, але не знаєте з ким залишити малечу, пропонуємо скористатися безплатною послугою «Дитяча кімната».

На час перегляду вистави ви можете залишити своїх діток в Дитячій ігровій кімнаті під наглядом досвідченого педагога, професійного організатора дозвілля Людмили Соляник.

Щоб скористатися цією послугою, потрібно не менш як за 4 години до початку вистави, зареєструватися в адміністратора за телефоном: +38(067) 638 1409.

ШЛЮБ ЗА ДОБУ

В рамках проєкту Міністерства юстиції «Шлюб за добу» громадяни України та іноземці  можуть зареєструвати шлюб у скорочені строки за спрощеною процедурою.

Така послуга в Кам’янському надається в приміщенні Нової сцени нашого театру  за адресою: вул. Миколи Лисенка, 24, (колишній ПК ім. Горького).

Щоб скористатися цією послугою, потрібно зробити 4 простих кроки.

  1. Звернутись до нашого менеджера, зателефонувавши за номерами +38 (068) 712 0071, +38 (097) 564 3001, або надіславши запит на електронну адресу: teatr-novascena@ukr.net. Заявки приймаються з вівторка по суботу з 10:00 до 17:00.
  2. Обрати дату та час проведення реєстрації шлюбу (не раніше ніж за добу після подачі документів) та узгодити з менеджером формат проведення церемонії.
  3. Укласти відповідний договір та оплатити послугу.
  4. Завітати на церемонію реєстрації шлюбу в оговорений час.

 

ГАСТРОЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Театр забезпечує проведення гастрольних вистав творчих колективів на своїх сценічних майданчиках: Основній сцені (пл. 250-річчя міста, 2), Новій сцені (вул. Миколи Лисенка, 24), в Камерній залі Нової сцени.

З питань організації гастролей звертайтеся за телефоном: +38 (068) 603 92 01

ОРЕНДА ПРИМІЩЕНЬ ТЕАТРУ

Для проведення корпоративів, семінарів, тренінгів, презентацій, ділових переговорів, фотосесій, виставок  та інших заходів театр може надавати в оренду сцени та глядацькі зали, фоє, театральні кафе, репетиційні кімнати  з належним світловим та звуковим обладнанням  на Основній сцені (пл. 250-річчя міста, 2), Новій сцені (вул. Миколи Лисенка, 24), в Камерній залі Нової сцени, в Блакитній вітальні Нової сцени та Театральному дворику Нової сцени.

З питань оренди приміщень театру звертайтеся за телефоном: +38 (068) 603 9201

ПРОКАТ ПЕРЕНОСНИХ СЦЕН і СЦЕНІЧНИХ ПОДІУМІВ

Переносна сцена з тентовим покриттям  – довжина 8 м, глибина 6 м, висота 1,25 м

Сцена складається зі збірних модулів, які  з’єднуються між собою спеціальними кріпленнями, створюючи монолітне сценічне покриття. Прикрашається банером по периметру внизу, настил  – лінолеум. Задній фон прикрашається банером, як додатковий захист від вітру, сонця та інших погодних умов. В наявності бокові підставки під звукові колонки з можливістю підйому колонок на висоту до 1,2 м.  Сходи з поручнями для виходу на сцену з обох боків.

Переносний подіум сценічний – довжина 5 м, ширина 2 м, висота 0,6 м.

Подіум виготовлений з залізного каркаса, поверх якого закріплюється вологостійкий дерев’яний лист.  Складові елементи конструкції – модулі – з’єднуються між собою спеціальними кріпленнями, створюючи монолітне сценічне покриття. Прикрашається банером, настил – лінолеум.

З питань  прокату переносних сцен і сценічних подіумів звертайтеся за телефоном: +38 (068) 031 0305

ЕКСКУРСІЇ

Побачити наш  театр «зсередини», побувати за лаштунками, завітати на сцену,  до гримувального, реквізиторського,  костюмерного, декораційного цехів, дізнатися про особливості створення вистав, про різноманітні театральні професії  можна на екскурсії «Театральні залаштунки».

Дізнатися про історію будівлі Основної сцени нашого театру, зведеної в 1900 році, про аматорські та професійні театральні колективи, які  тут працювали, про створення нашого, нині чинного театру можна на екскурсії «Народна аудиторія та її театри».

Екскурсії адаптуються під вік учасників. Тривалість екскурсії – 1 година.

Щоб замовити екскурсію та узгодити її формат звертайтеся за телефоном: +38 (067) 622 5855