Де народжуються сценічні вбрання для вистав у театрі ім.Л.Українки?
Де народжуються сценічні вбрання для вистав у театрі ім.Л.Українки?
Аби костюмчик сидів та вписувався в декорації: де народжуються сценічні вбрання для вистав у театрі ім. Л. Українки в Кам’янському
Прихильники новітніх технологій помилялися, пророкуючи загибель театру. Ані кіно, ані телебачення не здатні замінити живого мистецтва вистави. Люди ходять до театру, щоб насолодитися грою акторів, отримати нові враження, естетичну насолоду та зворушливі емоції «наживо», а не з екрана телевізора або монітора комп`ютера.
Але ж театр – мистецтво колективне. І перш ніж нова вистава постане на сцені перед глядачами, над нею мусять попрацювати десятки, а то й сотні людей: окрім автора п`єси, режисера, акторів, танцівників, музикантів, балетмейстера, хормейстера, художника, прем`єра не відбудеться без праці костюмерів, гримерів, бутафорів, реквізиторів, освітлювачів, звукорежисерів, монтувальників декорацій, перелік далеко не повний. Тож «Пильний погляд» вирішив зазирнути за лаштунки Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки у Кам`янському, аби дізнатися, хто ж створює яскраві й оригінальні костюми для персонажів сценічного дійства, тим самим допомагаючи їм перевтілюватися у найрізноманітніші образи. Адже, як то кажуть, головне, аби костюмчик сидів…