САЙТ «ГОРОД 5692»

 

https://www.5692.com.ua/news/3616527/miskij-teatr-imeni-lesi-ukrainki-zdivuvav-novou-vistavou

Міський театр імені Лесі Українки здивував новою виставою

 

16 червня Камʼянський міський театр імені Лесі Українки представив містянам нову виставу під назвою «LUV».

Карикатурна комедія за кращими американськими традиціями в назві містить головну ідею вистави – любов. Однак, слово «LUV» – сучасний сленг, отже й тема любові розкривається доволі сучасно.

Загадковий і несподіваний любовний трикутник із усіма подіями, які в ньому відбуваються, все одно нагадує, що справжня любов сильніша за хибні переконання й дії людей.

Режисер і актори міського театру проявили сміливість у застосуванні гумору «на межі», який розвеселив аудиторію в такий спосіб, що це не стало актом вульгарності.

Унікальні й нові жарти, від яких червоніють щоки, але в залі лунає сміх. Неперевершена робота звукорежисера, який професійно доповнює виставу супроводом звуків і музики, що додають особливий настрій, і, звісно – «родзинки», куди ж без цього.

Насправді я не знала чого очікувати від вистави, адже вперше йшла на “карикатурну комедію”. Але, відверто, це було неперевершено: гра акторів, робота режисера, освітлення, звук… Усе це вилилось на сцені в смішне та цікаве дійство з гумором “на межі”. Особливої уваги також заслуговує прагнення театру пробувати нове та сучасне. І, як на мене, це вдається, – коментує глядачка Анастасія.

Вистава «LUV» на 100% відображає успіх й прагнення театру до розвитку попри буремні часи, до життя сучасного й змістовного, такого, що може дати глядачу якісний гумор, заглиблення в одвічні теми й нагадування про глобальне добро, яким і є любов.

Радість побачити цю виставу ще раз буде надана містянам 6 липня о 18:00.