4 лютого на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки глядачі комедії «На всю котушку» можуть здійснити справжню мандрівку в минуле і опинитись у Америці 60-х років минулого сторіччя. Ця подорож буде веселою, цікавою і навіть пізнавальною. Бо тема родинних стосунків, яка розкривається у цій виставі, близька більшості людей у всі часи у будь-яких куточках світу.

 

Вистава «На всю котушку» поставлена за дебютною п’єсою відомого американського драматурга Ніла Саймона «Приходь дути в свій горн», який вважається найпопулярнішим драматургом на Бродвеї. Відомо, що цю п’єсу він переписував більше 20 разів протягом трьох років! Проте саме її неймовірний успіх дозволив Саймону залишити свою кар’єру сценариста на телебаченні заради написання п’єс для театру та сценарієв до повнометражних фільмів.

 

За сюжетом цієї вистави молодий хлопець Бадді Бейкер, занудьгувавши від життя з батьками, вирушає до старшого брата Алана, щоб той ввів його у світ «солодкого дорослого життя». Алан погоджується дати кілька відповідних уроків молодшому братові. Але він і подумати не міг, що його «учень» виявиться досить здібним і швидко освоїть всі хитрощі мистецтва флірту, отримання задоволення від вечірок та поглинання алкоголю. А тут ще й батьки ніяк не можуть змиритися з тим, що їхні сини вислизнули з під їх опіки.

 

У виставі задіяні актори кількох поколінь. Братів Бейкер грають молоді актори Ілля Каріков та Іван Чебан. У ролі їх дівчат глядачі побачать актрис Тетяну Петренко та Ірину Донченко. А от батьків братів грають добре відомі глядачам Кам’янського заслужена артистка України Ірина Чваркова та актор драми Олег Єрмоленко.

 

– Особливість цієї вистави в тому, що в ній є три покоління акторів: старше – за сюжетом це тато та мама двох братів, а також «середня» та «молодша» група – відповідно: сини та їхні дівчата. Для мене робота з молодими акторами, це якийсь своєрідний іспит – чи я зможу передати їм те, про що я сам мрію, щоб це було в театрі. Якась наступність, якась повага до старшого покоління… У нашій творчій групі все це є. Ірина Чваркова та Олег Єрмоленко, які грають маму та тата у виставі, це справжні корифеї театру. І молодому поколінню є чому вони мають повчитися, – зазначив Віктор Васильович Попов.

 

Хочеться додати, що колоритну атмосферу Америки 60-х років дуже правдоподібно передають вдало підібрані декорації та костюми головних героїв, працюючий чорно-білий телевізор в кутку «кімнати», а також популярна музика того часу.

 

Тож запрошуємо всіх любителів веселих комедій і гарної музики подивитись цю чудову виставу 4 лютого о 16:00 на Новій сцені нашого театру і отримати величезний заряд гарного настрою.

Отримати довідки та замовити квитки можна за тел.: (067) 638-14-09