Прем’єра вистави «Кайдашева сім’я» у минулому місяці викликала неабиякий ажіотаж і зацікавленість у наших глядачів. З огляду на це ми знову покажемо її вже 20 травня о 17:00 на Новій сцені театру. А ще пропонуємо ознайомитись з рецензією на цю виставу, яка була опублікована на міському сайті https://www.5692.com.ua/

У міському театрі імені Лесі Українки відбулась прем’єра шедевру української літератури: глядачі не могли стримати сміху та бурхливих овацій.

В усі епохи мистецтво відігравало надзвичайно важливу ролі в житті українців. Навіть зараз, незважаючи на складні часи та воєнний стан у країні, міський театр Кам’янського продовжує радувати своїх глядачів неперевершеними змістовними постановками та не втомлюється робити все можливе для підняття духу мешканців та гостей міста.

Серед вистав Кам’янського міського театру імені Лесі Українки можна побачити як нові сучасні твори, так і неперевершену класику українського драматичного мистецтва.

Однією з таких стала “Кайдашева сім’я”, поставлена колективом театру за однойменним твором метра української літератури Івана Нечуя-Левицького.

У міському театрі імені Лесі Українки відбулась прем'єра шедевру української літератури: глядачі не могли стримати сміху та бурхливих овацій, фото-1

Особливістю став жанровий вибір твору: із соціально-побутової повісті режисерці Ірині Чварковій вдалося зробити комедію з елементами суму.

Актори талановито втілили образи одних з найвідоміших персонажів української літератури: Марусі Кайдашихи, старого Омелька, синів Карпа й Лавріна та невісток Мотрі й Мелашки. У кожній сцені колективу театру вдалось осмислити найболючіші проблеми українського суспільства, передати складність стосунків батьків і дітей, невісток і свекрух та втілити на сцені побут і традиції українського селянства.

Під час прем’єри в залі не було жодного вільного місця. А яскравий сміх глядачів і довгі неперервні овації свідчать про беззаперечну майстерність акторів та працівників Кам’янського театру.

Виставу в найкращих українських традиціях, у якій вгадується життя ледве не кожного українця, жителі та гості міста можуть подивитися ще раз 20 травня, на 30 квітня квитків, на жаль, уже не залишилося.

У міському театрі імені Лесі Українки відбулась прем'єра шедевру української літератури: глядачі не могли стримати сміху та бурхливих овацій, фото-2